Атрибуты выпускника смайлики картинки

Корисні посилання

КОРИСНО ТА ЦІКАВО!

15 найкращих українських дитячих сайтів: казки, книги, фільми, ігри, творчість та підготовка до школи

ІНТЕРНЕТ ТА КОМП’ЮТЕРИ СТАЛИ НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ЖИТТЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА, У ТОМУ ЧИСЛІ І НАШИХ ДІТЕЙ. ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ХВИЛЮВАТИСЬ, ЩО ДИТИНА БАГАТО ЧАСУ ПРОВОДИТЬ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ ТА В ІНТЕРНЕТ, СПРОБУЙМО ПОДИВИТИСЬ НА ЦЮ ПРОБЛЕМУ З ІНШОГО БОКУ ТА «ВЗЯТИ В СОЮЗНИКИ» НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У СПРАВІ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ.
ВИКОРИСТОВУВАТИ КОМП’ЮТЕР ТА ІНТЕРНЕТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТА ПІЗНАННЯ СВІТУ ДИТИНОЮ – ОСЬ КОМПРОМІС МІЖ «ЗАЛИПАННЯМ» ДИТИНИ ЗА ГАДЖЕТАМИ ТА НАМАГАННЯМ БАТЬКІВ ЗАЙНЯТИ ДІТЕЙ ЧИМОСЬ КОРИСНИМ.  
У ЦЬОМУ ВАМ ДОПОМОЖЕ НАША СУПЕР-ПІДБІРКА САЙТІВ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ: ПІЗНАВАЙТЕ, ВЧІТЬСЯ, ТВОРІТЬ ТА РОЗВАЖАЙТЕСЯ РАЗОМ З ВАШОЮ ДИТИНОЮ!

«ЛЕВКО» - ДИТЯЧИЙ САЙТ, ЩО ПРОПОНУЄ БАГАТИЙ ВИБІР ДИТЯЧИХ ІГОР, ЛІЧИЛОК, ЗАГАДОК, ВІРШІВ, КАЗОК, АУДІО ТА ВІДЕО МАТЕРІАЛІВ, ПОРАДИ ДО РІЗНОМАНІТНИХ САМОРОБОК, РОЗМАЛЬОВКИ, НАЙПРОСТІШІ КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ МАЛЕЧІ ТА СЦЕНАРІЇ ДИТЯЧИХ СВЯТ. 
 «КАЗКАР» - САЙТ, НА ЯКОМУ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ КАЗОК: УКРАЇНСЬКИХ, НАРОДІВ СВІТУ, ЛІТЕРАТУРНИХ ТА МАМИНИХ, А ТАКОЖ НА САЙТІ Є ІГРИ, ЛЕГЕНДИ, СЦЕНАРІЇ ТА ОКРЕМИЙ РОЗДІЛ ДЛЯ БАТЬКІВ.
«КРАЩІ КАЗКИ СВІТУ» – ГАРНО ІЛЮСТРОВАНИЙ САЙТ ДЛЯ МАЛЯТ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ, ЯКИЙ МІСТИТЬ УЛЮБЛЕНІ КАЗКИ З УСЬОГО СВІТУ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
«МАЛЮК» - РОЗВИВАЮЧИЙ САЙТ ДЛЯ МАЛЕЧІ ТА БАТЬКІВ: ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ РЕБУСІВ, ЗАГАДОК, МАЛЮВАННЯМ, КАЗОК, ПЕРЕКАЗІВ ТА ЛЕГЕНД.
«СВІТ ДИТИНИ» – САЙТ, СТВОРЕНИЙ ЛОГОПЕДОМ ЗА ФАХОМ, ЯКА ПИШЕ ВІРШІ, ЧИСТОМОВКИ, РОЗРОБЛЯЄ ЦІКАВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ МАЛЯТ. НА САЙТІ ЗІБРАНО ВЕЛИКУ КОЛЕКЦІЮ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ДІТОК:  ІГРИ, КРОСВОРДИ, РОЗВАГИ, ГУМОРЕСКИ, ЖАРТИ, ДИТЯЧІ ЗАБАВЛЯНКИ, ПРИКАЗКИ ТА ПРИСЛІВ'Я, УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ ТА ВІРШІ, ХУДОЖНЮ І НАВЧАЛЬНУ ЛІТЕРАТУРУ. 
«ВЕСЕЛА АБЕТКА» - САЙТ ДЛЯ ДІТЕЙ, ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ АБЕТКИ, КАЗКИ, ЛІЧИЛКИ, СКОРОМОВКИ, ЗАГАДКИ, ПРИСЛІВ`Я.
«НАШИМ ДІТКАМ» - РОЗВИВАЮЧИЙ САЙТ ДЛЯ РІЗНИХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ:  ДИТЯЧІ МУЗИЧНІ АЛЬБОМИ, ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ, МУЛЬТФІЛЬМИ, ІГРИ, МУЗИЧНІ СЦЕНАРІЇ СВЯТ, НОТИ, МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ,  МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ, КЛІПИ З МУЛЬТИКІВ (ПІСЕНЬКИ), ОН-ЛАЙН БІБЛІОТЕКА З КНИГАМИ ТА ЖУРНАЛАМИ.
«РОЗВИВАЙКА» - САЙТ ДЛЯ ТВОРЧИХ І КРЕАТИВНИХ ДІТОК ТА ЇХ БАТЬКІВ, ПРОПОНУЮТЬСЯ РІЗНІ ІДЕЇ ТА ВАРІАНТИ ЗАНЯТЬ ПРИКЛАДНОЮ ТВОРЧІСТЮ З ДИТИНОЮ: МАЙСТЕР КЛАСИ ЗА ДЕКІЛЬКОМА НАПРЯМАМИ  - НАВИЧКИ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ У ПРОЦЕСІ ЗАНЯТЬ, РІЗНІ ВИРОБНІ МАТЕРІАЛИ, КАЛЕНДАРНІ СВЯТА. 
«ЧИТАНКА» - ДИТЯЧА ПУБЛІЧНА ОНЛАЙН-БІБЛІОТЕКА, У ЯКІЙ ЗІБРАНО КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, ЯКІ ВЖЕ НЕ МОЖНА КУПИТИ У КНИЖКОВИХ КРАМНИЦЯХ. КНИГИ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ У РІЗНИХ ФОРМАТАХ.

«ПУСТУНЧИК» - ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПОРТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ, ВИХОВАТЕЛІВ ТА ВЧИТЕЛІВ, ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ, ТВОРЧИХ ТА ВИНАХІДЛИВИХ. ПОРТАЛ ПРОПОНУЄ КОРИСТУВАЧАМ РІЗНОПЛАНОВИЙ КОНТЕНТ: НЕВІДОМІ РАНІШЕ ФАКТИ ПРО ВСЕ НА СВІТІ, ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ, БАГАТО ЦІКАВИНОК, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ДОЗВІЛЛЯ ДИТИНИ ЗАХОПЛЮЮЧЕ ТА З КОРИСТЮ.
ВІДЕОПРОЕКТ «З ЛЮБОВ’Ю ДО ДІТЕЙ» - МУЛЬТФІЛЬМИ ОНЛАЙН ТА РОЗВИВАЮЧІ УРОКИ ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
«ПЕПІ» - РОЗВИВАЮЧИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ САЙТ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ:  КАЗКИ, РОЗМАЛЬОВКИ, МУЛЬТФІЛЬМИ, ВЕЛИКА БІБЛІОТЕКА ЦІКАВИХ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР, САМОРОБКИ  ТА БАГАТО ІНШОГО.
«НЕБО» - ХРИСТИЯНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ САЙТ ДЛЯ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ З ВЕЛИКОЮ КОЛЕКЦІЄЮ МУЛЬТФІЛЬМІВ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, ЯКІ МОЖНА ДИВИТИСЬ ОН-ЛАЙН АБО ЗАВАНТАЖИТИ.
ПРОСТІР УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КНИГИ «БАРАБУКА» - ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ, ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС ПРО ВИДАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА. У ЦЕНТРІ УВАГИ БАРАБУКИ – ВІТЧИЗНЯНІ АВТОРИ, ІЛЮСТРАТОРИ, ПЕРЕКЛАДАЧІ. ПОМІЖ ТИМ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ Й ПРО СВІТОВІ КОНТЕКСТИ І ШЛЯХИ РОЗВИТКУ КНИГОВИДАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, А ТАКОЖ ПРО ПРИЙОМИ ЗАОХОЧЕННЯ ДІТЕЙ ДО ЧИТАННЯ.
РЕСУРС ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ – НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ  ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ УСІХ КЛАСІВ БЕЗКОШТОВНО.

СПОДІВАЮСЬ, ЦІ САЙТИ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ОРГАНІЗУВАТИ ДОЗВІЛЛЯ ТА НАВЧАННЯ ВАШИХ ДІТЕЙ, ЩОБ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ, ПРИНІС КОРИСТЬ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ.

Корисні посиланняКОРИСНІ САЙТИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ:
"КАЗКАР"  САЙТ, НА ЯКОМУ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ КАЗОК: УКРАЇНСЬКИХ, НАРОДІВ СВІТУ, ЛІТЕРАТУРНИХ ТА МАМИНИХ, А ТАКОЖ НА САЙТІ Є ІГРИ, ЛЕГЕНДИ, СЦЕНАРІЇ ТА ОКРЕМИЙ РОЗДІЛ ДЛЯ БАТЬКІВHTTP://KAZKAR.AT.UA

"МАЛЮК" - САЙТ ДЛЯ МАЛЕЧІ ТА БАТЬКІВ: ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ РЕБУСІВ, ЗАГАДОК, КАЗОК, ПЕРЕКАЗІВ ТА ЛЕГЕНД. HTTP://MALUK.IN.UA

"ВЕСЕЛА АБЕТКА"- САЙТ ДЛЯ ДІТЕЙ, ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ АБЕТКИ, КАЗКИ, ЛІЧИЛКИ, СКОРОМОВКИ, ЗАГАДКИ, ПРИСЛІВ'Я. HTTP://ABETKA.UKRLIFE.ORG

ДИТЯЧИЙ САЙТ "СОНЯШНИК" - САЙТ ДЛЯ ДІТЕЙ, ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ РЕБУСИ, ГОЛОВОЛОМКИ, ЗАГАДКИ, ЛІЧИЛКИ, КАЗКИ... HTTP://WWW.SONYASHNIK.COM

"КРАЩІ КАЗКИ СВІТУ"- ГАРНО ІЛЮСТРОВАНИЙ САЙТ ДЛЯ МАЛЯТ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ, ЯКИЙ МІСТИТЬ УЛЮБЛЕНІ КАЗКИ З УСЬОГО СВІТУ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. HTTP://KAZKI-SVITU.ORG.UA


КОРИСНІ САЙТИ ДЛЯ КОЛЕГ:
"ВЧИТЕЛЬ ВЧИТЕЛЮ, УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ" -  HTTP://TEACHER.AT.UA
ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ "ОСТРІВ ЗНАНЬ" - HTTP://WWW.OSTRIV.IN.UA
ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ - HTTP://EDUCAT.AT.UA
ПОРТАЛ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ "УРОК" - HTTP://WWW.YROK.NET.UA
САЙТ ІГОРЯ СІЧОВИКА "СЛОВОГРАЙ"- HTTP://SLOVOGRAY.NAROD.RU

Міністерство освіти і науки України

Острів знань

Методичний портал

Редакція освітянських видань

Журнал "Відкритий урок"

"Початкова школа"


ІНТЕРНЕТ - РЕСУРСИ
 ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, УЧНІВ та БАТЬКІВ 
 • ВЕБ-сторінка журналу "Початкова школа"  http://uclever.com
 • Центр навчально-методичної літератури  http://ippo.dn.ua/upravlinnja-viddili-osviti-metodichni-sluzhbi-2/ 
 • Електронний журнал "Золоті сторінки освіти" http://teacher.at.ua/ 
 • Початкова школа. Вчитель -вчителю. Вчитель - учню. Вчитель -батькам. Поради шкільного психолога. Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.  http://stezhynky.ucoz.ru/
 • Освітній сайт для сучасних педагогів  http://konserg.ucoz.ua/
 • Портал містить різноманітні розробки уроків, електронні посібники. Має такі розділи як виховна робота, календарне планування, довідник вчителя, навчально-методичний комплект.http://www.yrok.net.ua 
 • Блог для вчителів початкових класів, що містить конспекти уроків та додаткові матеріали.  http://www.pochatkivec.ru/
 • Сайт містить конспекти уроків для 1-4 класів. Дуже гарні розробки уроків навчання грамоти для 1 класу.  http://zubrila.com/
 • На сайті можна скачати багато методичок (є з серії "Мій конспект" від видавництва "Основа")  http://puzkarapuz.org/pedagogu/
 • Вчитель вчителю, учням та батькам  teacher.at.ua
 •  Все для учителя на  www.uroki.net 
 • Освітній портал «Острів знань»  ostriv.in.ua
 • Сайт Ігоря Січовика «Словограй» slovogray.narod.ru
 • Слово вчителя  konserg.ucoz.ua
 • Все для вчителя початкових класів  yrok.at.ua
 • Підбірка фонів для презентацій  fongallery.narod.ru
 • Презентації для дітей  educat.at.ua
 • Український освітній портал  www.teacher.in.ua
 • Поради шкільного психолога. Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.  http://stezhynky.ucoz.ru
 • Мультимедійні підручники для початкової школиhttp://rozumniki.net/catalog/products/pochatkova-shkola/
"КАЗКОВІ САЙТИ",
 які сподобаються малечі й дорослим  

Немає коментарів:

Дописати коментар